HAKKIMIZDA

Tercih Seramik, sektörde ihtiyaç duyulan, projelerin vazgeçilmez parçaları seramik, kalebodur, batarya, duşakabin ve vitrifiye modellerini en uygun fiyatlar ile müşterilerine ulaştırabilmektedir.

Toptan ve perakende ürün satışı ile tamamlanmak üzere olan projelerde kalitesi belgelenmiş malzemeler kullanılması için hizmet veren Tercih Seramik, sektörün en köklü toptan ve perakende marketi olmaktadır.

Tercih Seramik, yaşam alanlarını doğru şekilde dizayn etmek için uzman kadrosu ile birlikte müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını detaylı şekilde öğrenerek en uygun çözüm yöntemlerini sunar.

Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı firma Tercih Seramik, satışa sunduğu ürünlerin arkasında durmakta ve müşterilerinin ürünlerini uzun süre, sorunsuz kullanabileceğinin garantisini verebilmektedir.

Kaliteli hizmet ve ürün sunan Tercih Seramik bir diğer vazgeçilmez değeri ise uygun fiyatlar ile ürünlerini sunmaktadır. Her bütçeye uygun olacak düzeyde belirlenen seramik, kalebodur ve tüm banyo, mutfak ürünlerinin toptan ve perakende satışında ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

Daima yeniliği ve kaliteyi hedefleyen firma, yaratıcı fikirleri görsel açıdan mükemmel ürünlere dönüştürerek yeni değerler yaratma yolunda titiz çalışmalarına devam etmektedir.

Gelişen inşaat sektörü teknolojisi ve ihtiyaçlar paralelinde büyüyerek,

Ürün çeşitliliği ve stok açısından Ereğli bölgesinde sektöre yön veren firmamız her geçen gün gelişen ve yenilenen konularının takipçisi olmuştur.

07 Mayıs 2023

İlgili Terimler :

TELEFON: 0536 265 9886

ADRES: PİRÖMER MAH. ÜÇGÖZ CAD. 26/J EREĞLİ-KONYA

MAİL: bilgi@tercihseramik.com